ADELADzień dobry, serdecznie witam na mojej stronie internetowej.
Nazywam się Adela Radziszewski i pragnę przedstawić się jako Wasza gospodyni.

Urodziłam się w Mrągowie na Mazurach i wychowywałam się w okolicach tego miasta. Po zdaniu matury i zdobyciu wykształcenia zawodowego wyjechałam do Niemiec.

Tam założyłam rodzinę i wiele lat pracowałam jako księgowa.
Chociaż jestem w Niemczech zakorzeniona i chętnie w nich przebywam, nigdy nie straciłam poczucia mocnego związku z Mazurami. Zawsze, gdy je odwiedzałam, zawsze też towarzyszyła mi magia i fascynacja tym regionem.

Spokój, spowolnienie, piękny i niepowtarzalny krajobraz coraz bardziej mnie przyciągały do siebie. Tutaj mogłam szybko i daleko zostawić poza sobą wszelkie napięcie, pośpiech i stres i znaleźć drogę do siebie.

Nie jest też zatem dziwne, że wykorzystałam nadarzającą się okazję, gdy do kupienia było gospodarstwo w Szymonce. Bardzo szybko poczułam więź z tym kawałkiem ziemi. Dzięki temu gospodarstwu spełniłam swoje marzenie uzyskania poczucia wolności. Stworzyłam miejsce, gdzie od 2006 roku nadałam mojemu marzeniu realność i dałam mu odpowiednią przestrzeń.

Żaden wysiłek nie był dla mnie za duży, żadne zaangażowanie zbyt duże. Na moich oczach rozpoczął się proces Stawania się, co widać też na tej stronie internetowej. Stworzyłam miejsce wakacyjnych pobytów, aby moim gościom przybliżać wspaniały krajobraz, dać im możliwość brania udziału w tym, co piękne.

Pierwotnie istniejące tutaj gospodarstwo zamieniało się w wygodne i ładne apartamenty i pokoje gościnne, bez tracenia uroku tego miejsca i jego zakorzenienia.

W 2008 roku powitałam moich pierwszych gości.

Moim życzeniem jest dzielenie się z Państwem tą niepowtarzalnością. Będzie mnie cieszyć, gdy również Państwo odkryjecie ten spokój, to wyciszenie i piękno Mazur i będziecie z niego korzystać.

Przekonajcie się. Jestem pewna, że stracicie Wasze serce dla tego regionu, jak ci moi goście, którzy chętnie do mnie wracają.

Cieszę się z Państwa odwiedzin.
Serdecznie zapraszam.

Wasza Adela